Шановні вчителі, працівники освітніх установ, ветерани педагогічної ниви!

Дата: 08.10.2020 11:27

Фото без описуПоміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня урочисто відзначаємо День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та працiвникiв закладiв освiти. Нам приємно відзначити, що незалежно від того, як іменуються ваші посади у штатних розписах від адміністрації до педагога чи технічного працівника, незалежно від того, хто які функції виконує, – всі ви cлужите благородній справі: творите якісне освітнє середовище, дбаєте про якісний освітній процес в ім’я дитини. Переконані, що спільними зусиллями ми в повною мірою реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту, створимо належні умови для самореалізації особистості. Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Зичимо всім працівникам освітянської галузі Ганнопільської сільської об'єднаної територіальної громади міцного здоров’я, великого натхнення, наснаги, успіхів у навчальній та виховній роботі! Нехай у ваших оселях панує добро і достаток, у душах – тепло і щедрість, творчість і наснага. Миру і злагоди усім вашим родинам. З повагою, сільський голова Маргарита МЕДВЕДЮК та виконавчий комітет сільської ради.