ЩЕ ОДИН СЛАВНИЙ ЮВІЛЕЙ

Дата: 13.07.2020 14:04

Фото без опису 90 років – це чудовий ювілей, який додає не лише сивину на волосся, але й тішить спогадами та життєвою мудрістю. У цей день ювілярів не можна залишити без щирих привітань, які зігріють душу та нагадають, як його люблять та цінують. Староста сіл В. Скнит, Рівки та Нараївки Ганнопільської сільської ради ШЕВЧУК РАЇСА разом з соціальним робітником Валентиною ПАНЧУК завітали до с. Нараївка з важливою місією - привітати з 90-річним ювілеєм УЛЯНУ ФЕДОРІВНУ СЕМЕНЮК. Її дитинство пройшло в буремні роки Другої світової війни. За плечима нелегкий життєвий шлях, сповнений сумлінної праці, яка заслуговує справжньої пошани та поваги людської. Вітаючи іменинницю гості побажали їй здоров’я, довголіття, поваги від близьких, вручили квіти та подарунки. Тож, зі святом Вас, Уляна Федорівна! Нехай доля зігріває Вас міцним здоров’ям, безмежним щастям, душевною рівновагою. Радості й благополуччя Вам на довгі щасливі роки та Божого благословення!