Ганнопільська громада
Славутський район, Хмельницька область

Учениця Киликиївського НВК зайняла ІІІ місце на ІІ етапі конкурсу МАН

Мала академія наук – це вагома ланка позашкільної освіти, яка з року в рік дає можливість обдарованим дітям заявити про себе, представляючи на розсуд членів журі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, власне дослідження.
Це перше наукове відкриття може бути зовсім крихітним, але воно потребує ґрунтовних знань з базового предмета та глибокого вивчення наукової літератури з досліджуваної теми, неабиякої працьовитості та наполегливості.
Саме участь у Малій академії наук є тим стартовим майданчиком, який дає молодим науковцям перший досвід наукової діяльності, пошуку креативних рішень і презентації власних досягнень.
Учениця 10 класу Киликиївського НВК Радченя Олена стала призером ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення МАН України у 2019 році.
Зі своєю роботою на тему: «Тригонометрична модель біоритмів людини», дівчина посіла ІІІ місце у відділенні математики, секція прикладна математика.
Бажаємо майбутньому науковцю наснаги та подальших успіхів у науково-дослідницькій діяльності!« повернутися до списку новин