Прибирання у с.Ганнопіль та с.Хоняків

Дата: 10.04.2017 15:10

Жителі Ганнопільської об’єднаної територіальної громади продовжують приймати участь в акції «Зробимо Україну чистою! – 2017». Дана акція є частиною всесвітнього руху "Lets Do It World", що об'єднав 11 мільйонів людей в 112 країнах для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети.

10.04.2017 року учні Ганнопільського НВК прибрали територію школи, вчителі та батьки навели порядок в Ганнопільському парку та на кладовищі, а працівники виконавчого комітету Ганнопільської сільської ради підбілювали дерева.

Відбулося прибирання і в селі Хоняків. Прибрали придорожню смугу між с.Хоняків та с.Понора.

У Великому Скниту також підтримали акцію. Прибрали кладовище, подвір’я церкви та школи.

Якщо ми хочемо щоб наша громада була чистою та охайною, давайте підтримувати її на належному рівні, поважати працю тих хто прибирає. Не забувайте, що, чисто не там де прибирають, а там де не смітять!