В нашій громаді ще один ювілей. Анастасії Федорівні КЛИМЧУК з села Киликиїв сьогодні -90!

Дата: 13.02.2024 16:25

У цей чудовий день за дорученням сільського голови Маргарити МЕДВЕДЮК іменинницю завітали привітати - староста села Валентина АНІКОВА та директор сільського будинку культури Тетяна ГАЛКА.

Ювілярка народилася в селі Черниця Корецького району Рівненської області. У 22 роки одружилася з Василем Дмитровичем. Працювали на місцевому господарстві, нажили п’ятьох дітей.

Сім’я Климчуків характеризується позитивно. Всі їхні діти виховані, доброзичливі та працелюбні. Батьки доклали всіх зусиль, щоб діти виросли здоровими, здобули певну освіту і мали роботу. Анастасії Федорівні було присвоєно почесне звання “Мати героїня”.

Тепер уже ювілярка вдова, має першу групу інвалідності, проживає разом із донькою, яка за нею доглядає.

За плечима довге, насичене, не просте життя. Але точно прожите не даремно.

Шановна Анастасія Федорівна!

Вітаємо Вас зі значною подією, 90-річним ювілеєм!   Бажаємо, щоб кожен день Ви зустрічали з радістю, з усмішкою та добрим настроєм, бажаємо міцного здоров’я і благополуччя, розуміння і міцної любові близьких, достатку і довгих років життя під мирним українським небом.

Зі щирою повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.