День працівників сільського господарства

18 листопада в міському палаці були проведені урочистості до дня працівників сільського господарства. Ганнопільська громада взяла участь виставці народних умільців та в конкурсі "Кращий коровай - 2016"

09:32 22.11.2016

Ганнопільська сільська рада  вітає всіх працівників сільського господарства із професійним святом.

Ганнопільська сільська рада вітає всіх працівників сільського господарства із професійним святом.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, хай над ними буде мирне небо, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Нехай обходять Вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі! Нехай здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються!

09:23 21.11.2016

Народний депутат Роман Мацола  провів особистий прийом громадян в селах Ганнопіль, Рівки.

Народний депутат Роман Мацола провів особистий прийом громадян в селах Ганнопіль, Рівки.

У п’ятницю, 7 жовтня ,народний депутат Верховної Ради, Роман Мацола ,  провів особистий прийом виборців у селах Рівки та Ганнопіль.Окрім традиційних прохань про матеріальну допомогу піднімалися також питання про земельні паї, ремонт дороги загального значення  Ганнопіль- Нараївка .

13:02 12.10.2016