Відбудеться зустріч з представником ТОВ «Укрмілкінвест»

Шановні жителі Ганнопільської громади!

Доводимо до Вашого відома, що 08.08.2018 року о 14.00 годині в приміщенні адмінбудинку Берездівської сільської ради відбудеться зустріч з представником ТОВ «Укрмілкінвест».

ТОВ «Укрмілкінвест» - одне з найбільших молочних господарств Рівненщини (1500 голів ВРХ, 1800 га землі, сучасні технології тваринництва).

Дане товариство сприяє в реалізації проекту створення Сімейних Молодих Ферм у Хмельницькій області.

Суть даного проекту:

• Ініціативні та зацікавлені люди подають заявку на фінансування для відкриття сімейної ферми.
  • Відкривають за фінансового сприяння компанії Укрмілкінвест сімейну ферму – отримують допомогу у фінансуванні на будівництво ферми, придбання обладнання, придбання ВРХ кількістю від 10 голів, консультативний супровід.
  • Продають молоко власної сімейної ферми для Укрмілкінвест за ціною на 1 грн. більшу від ціни молокозаводу для населення, що дає додатковий дохід від кожної корови близько 10 тис. грн. на рік.

Реалізація даного проекту сприятиме створенню нових робочих місць в сільській місцевості та вирішенню інших гострих соціальних проблем членів громад.

Для більш детальної інформації звертайтеся за телефоном 0674000338 – представник ТОВ «Укрмілкінвест» в Хмельницькій області Чернієнко Сергій Володимирович.