Вітання з Днем Матері Мельник Наталю

Дата: 12.05.2020 16:49

Фото без описуФото без описуТрадиційно у другу неділю травня в Україні відзначається День матері. Свято не стало державним, але все більше і більше людей визнають необхідність в особливому дні, який став би торжеством тих жінок, які подарували життя, виховали і кожен день підтримують і люблять нас. Особливі слова подяки заслуговують мами в прийомних сім’ях, які прийняли в свої родини дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей-сиріт. У Ганнопільській громаді функціонує одна прийомна сім»я, і сьогодні велика подяка МЕЛЬНИК НАТАЛІЇ ДМИТРІВНИ із села ДОВЖКИ, яка з великою любов’ю виховує дітей , дає їм надію на щасливе дитинство і повноцінне майбутнє, вчить дітей бути самодостатніми, мудрими, впевненими в собі. Сьогодні голова Славутської РДА Олександр МЕЛЬНИК , голова Ганнопільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК, начальник служби у справах дітей Славутської райдержадміністрації Сергій МОРОЗ, начальник відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана ГУРАНСЬКА, привітали Наталю Дмитрівну з Днем матері та подякували батькам за велику любов, якою вони зігрівають дітлахів у своїх родинах, вселяють у зболені дитячі серця віру в життя, подякували за справді надзвичайно тяжку і відповідальну працю та за виховання майбутнього покоління. Хай здоровими і люблячими будуть ваші діти, хай приносять вони вам лише радість, хай вашій сім»ї панує мир, любов,щастя і злагода!