Відзначили 75-у річницю звільнення Славутського району від нацистських окупантів.

Дата: 18.01.2019 15:07

Сьогодні, 18 січня 2019 року з нагоди відзначення 75-ї річниці визволення Славутського району від гітлерівської окупації у Ганнополі відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника загиблих воїнів 1941-1945 рр. Присутні вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання.
У закладах освіти Ганнопільської громади пройшли тематичні заходи присвячені цій пам’ятній даті. Учні перегорнули сторінки історичних подій Другої світової війни, доповнені кадрами воєнної кінохроніки, піснями та віршами на воєнну і патріотичну тематику.
Голова Ганнопільської об’єднаної територіальної громади Маргарита Медведюк, разом з керівниками району, мешканцями та гостями міста Славута, взяла участь у Всеукраїнській естафеті пам’яті та вклонилася фронтовому подвигу жителів Славутчини часів Другої світової війни.