Корнійчук Олена Анатоліївна стала переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ганнопільської сільської ради

Дата: 17.07.2018 14:08

Вчора, 16 липня в приміщенні бібліотеки с.Ганнопіль відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ганнопільської сільської ради.

Відповідно до протоколу № 2 від 16.07.2018 р. засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ганнопільської сільської ради Славутського району Хмельницької області, переможцем конкурсу стала Корнійчук Олена Анатоліївна.

Наступним етапом буде погодження даної кандидатури з відповідним структурним підрозділом з питань діяльності центру.