«Сільськогосподарські кооперативи – осередок добробуту сільських громад»

Дата: 11.07.2018 09:28

Шановні жителі Ганнопільської громади!

Доводимо до Вашого відома, що Хмельницький відокремлений підрозділ установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» в рамках проекту U-LEAD з Європою «Підтримка реформи децентралізації в Україні» організовує навчальний візит представників Хмельницької області до Тернопільської області на тему «Сільськогосподарські кооперативи –  осередок добробуту сільських громад» (17 - 19 липня 2018 року).

До участі у заході запрошуються представники об’єднаних територіальних громад області, які займаються розвитком кооперативів.

Організатори покривають витрати на проїзд (м.Хмельницький – Тернопільська область – м.Хмельницький), проживання та харчування. Виїзд з м.Хельницький: о 14.00 год. 17 липня 2018 року.

Зацікавленим кандидатам необхідно звернутися до Ганнопільської сільської ради (30030, Хмельницька область, Славутський район, село Ганнопіль, вулиця Миру, 18). Останній день реєстрації  12 липня 2018 року до 10 год. 00 хв.