Привітання з Новим Роком!

Дата: 30.12.2016 15:59

Фото без описуДорогі жителі Ганнопільської громади та Славутського району!

Відходить у минуле ще один рік нашої історії – рік сподівань і тривог, здобутків та втрат. Та попри всі труднощі Ми змогли гідно прожити цей складний час. Щодня долали сумніви і негаразди, здобували свої маленькі перемоги. Минулий рік збагатив нас чималим досвідом, згуртував і дав поштовх до кращого майбутнього. Зичу Вам, щоб у минулому році залишилися всі негаразди, проблеми, нездійснені мрії та сподівання, а рік новий збагатив Вас новим досвідом, згуртував і дав можливість не лише вистояти, а й створити всі умови для подальшого розвитку. Бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, невичерпної енергії, родинного затишку, життєвих гараздів та статків. Нехай Новий 2017 рік стане для Вас роком успіхів, та принесе на Нашу землю мир, злагоду та процвітання!

З повагою

Сільський голова                                                                                                                              М.І. Медведюк