Афганістан - наша кривава рана

Дата: 17.02.2017 15:35

Фото без описуАфганістан  -  наша кривава рана

15 лютого за вікном легкий морозець, а на серці крига страшної пам’ятної дати, яку нам ніколи не забути. Афган… Закінчилася десятилітня ніким і нікому не оголошена трагічна війна. Але в людській пам’яті вона буде жити довго, тому що її історія написана кров’ю солдат і сльозами матерів. З давніх–давен український народ підтримує священну традицію – вкарбовувати в свідомість прийдешніх поколінь пам'ять про бойові подвиги кращих синів і дочок, які сповна виконали військовий обов’язок.

На виховні заходи, які проводили навчально-виховні комплекси сіл: Ганнопіль, Малий Скнит, Клепачі, Великий Скнит, та Довжки, присвячених пам’яті подій Афганській війні, було запрошено учасників бойових дій в Афганістані, які проживають на території Ганнопільської ОТГ:

Мельника Володимира Юрійовича;

Остапчука Миколу Анатолійовича;

Мельничука Олександра Івановича;

Несена Андрія Миколайовича;

Мельничука Петра Калениковича;

Чмелюка Анатолія Андрійовича;

Фелонюка Петра Олексійовича.

Учні своїми музичними вітаннями, та читанням віршів про Афганістан чуттєво полонили серце кожного. Вони    подякували ветеранам за мужність та стійкість і закликали всіх присутніх віддати шану усім тим, хто з честю і гідністю виконав свій військовий обов'язок.

Для висловлення глибокої шани та скорботи присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих в Афганістані. Та попри все, найбільшою нагородою для тих, хто вцілів є життя, а для загиблих - пам'ять.

Організатори урочистостей побажали гостям здоров’я, миру, душевного спокою, злагоди, щастя, добробуту в нашому великому домі - Україні!

По завершенню заходів, було вручено квіти та грошові подарунки воїнам.

Ми пам’ятаємо своїх героїв!