Шановні працівники освіти! Вітаємо вас з професійним святом !

Дата: 29.09.2017 14:36

Шановні працівники освіти!
Вітаємо вас з професійним святом !
Всі ми, незалежно від соціального статусу і досягнень у житті, багатьом зобов’язані людям, які заклали в нас зерна знань — вчителям. Завдяки їх нелегкої праці і відданості своїй справі, ці зерна дали паростки, а пізніше перетворилися в справжні древа пізнань. Вчителі є в житті в кожного з нас: строгі і не дуже, улюблені і просто шановані, різні з зовні, з різними характерами та методами викладання. Однак, всі залишають слід у душі дитини. А працювати з дітьми, ой як не просто! Спробуй підбери ключик до кожного дитячого серця, щоб оченята заблищали, щічки запалали, а ручки тяглися б в гору відповісти першими. Ви навчаєте дітей з різних сімей, різними характерами, з різними можливостями. Ви даєте їм не лише знання, а й виховуєте людяність, самостійність. Професія вчителя унікальна, бо з неї розпочинаються всі інші. І саме педагоги своїм розумом і серцем творять завтрашній день, як громади так і держави загалом. Шановні педагоги, ваша професія є надзвичайно відповідальною і непростою, ви засіваєте в душі наших дітей добре і вічне. Ми живемо з вами в непростий час, коли відбувається ревізія українських цінностей, нас прагнуть розділити на Схід і Захід і знищити як культурну націю. Тому найбільша нині наша з вами місія – виховувати дітей у дусі українства, любові до своєї Батьківщини та Бога. Щиросердно бажаємо вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнені, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.