З найкращими побажаннями

Дата: 16.01.2017 12:43

Як завжди, напередодні Нового року ми згадуємо, яким був рік минулий і плекаємо надії на рік прийдешній, надії на те, що принесе він нам радість і щастя, віру, що наші рідні та близькі будуть здоровими, робота - успішною, доля - прихильною, держава - заможною. Прощання зі старим роком – це завжди змішані почуття: трохи хвилювання, трохи сум. Ми вдячні 2016-му року за те, що додав радісних та щасливих моментів, додав сил здолати труднощі, додав досвіду та життєвої мудрості.

Разом з новорічними святами до Ганнопільської сільської ради завітали колядники з чудовими вітаннями та гарним настроєм. Від щирого серця прозвучала низка найкращих побажань в новому 2017 році.

Тож нехай рік, що наступає, приходить до нас під знаком миру і добра, любові і поваги до ближнього, буде роком чистих помислів і добрих справ на нові здобутки і приємні події. Хліба Вам і до хліба, ясного неба за вікном, миру в душі, добра та щастя, доброзичливого і щирого людського спілкування!