Відбулося засідання сесії

Дата: 03.03.2017 11:09

28 лютого відбулося засідання вісімнадцятої сесії Ганнопільської сільської ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь депутати сільської ради, голова, заступники, старости, керівники підприємств, установ, організацій громади.

У ході засідання сесія затвердила програму про затвердження соціально-економічного та культурного розвитку Ганнопільської сільської ради на 2017 рік. Депутати мали змогу детально ознайомитися з основними показниками соціально-економічного та культурного розвитку, пріоритетними напрямками сільської ради, досягненнями та проблемними питаннями над якими планується спільно працювати в інтересах територіальної громади.

Всього розглянуто 18 питань. В результаті своєї роботи депутати ухвалили усі проекти рішень порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.