З ДНЕМ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ!!!

Дата: 26.01.2017 10:44

Щорічно 29 січня в Україні відзначається День працівників пожежної охорони. За першим сигналом небезпеки пожежні України негайно відправляються туди, де виникає екстремальна ситуація, де треба зупинити вогневу стихію, врятувати життя людей. Швидка ліквідація наслідків аварії на Чорнобильській АЕС — це тільки один з прикладів високопрофесійної роботи українських пожежників.
         Шановні працівники пожежної охорони!

У своє професійне свято прийміть найщиріші та сердечні вітання від тих, кому Ви вже допомогли і кому ще прийдете на допомогу, ризикуючи своїм життям, для того щоб врятувати інших. Нехай Ваші відважні серця завжди горять яскравіше вогню, а душу щодня зігрівають теплі і світлі посмішки Ваших коханих та близьких.
         Зі святом Вас, дорогі працівники пожежної охорони!!!

Ганнопільська сільська рада турбується про пожежну безпеку громади.

У 2016 році Ганнопільською сільською радою були виділені кошти в сумі 282323 гривень на пожежну команду.

За дані кошти рятівникам придбали новий захисний одяг та взуття, акумулятор, напірні (пожежні) рукави, радіатор, стартер та паливно-мастильні матеріали.

Пожежна команда своєчасно реагує на виклики громадян щодо ліквідації пожеж та забезпечує належний протипожежний захист громади.